Używamy plików cookie. Pliki cookie i pamięć przeglądarki pozwalają utrzymać logowanie i zapamiętać Twoje preferencje. Za Twoją zgodą mierzymy też, jak korzystasz ze strony. W każdej chwili możesz . Zobacz naszą politykę cookie.
VoyageAI by MongoDB: rerank-3
voyageai/rerank-3Wypróbuj VoyageAI by MongoDB: rerank-3 teraz
Korzysta z Twojego salda według powyższych cen. Nowe konta zaczynają z darmowym użyciem.
Wyniki pojawią się tutaj.
Ustawienia
VoyageAI by MongoDB: rerank-3 w skrócie
- Okno kontekstu 32 000 tokenów, wystarczy na długie dokumenty i wieloetapowe rozmowy.
O modelu VoyageAI by MongoDB: rerank-3
VoyageAI od MongoDB: rerank-3 to model rerankingu od Voyage AI, dostawcy, ktory jest teraz czescia MongoDB. Nalezy do kategorii rerank, a Voyage AI pozycjonuje go jako zoptymalizowany reranker i bezposredni zamiennik ulepszajacy rerank-2.5. To nie jest model czatu ani generowania tekstu: sluzy do przyjmowania zestawu dokumentow kandydujacych i porzadkowania ich wedlug trafnosci wzgledem zapytania.
Model dziala na wejsciu tekstowym i zwraca wynik rerankingu. Ma dlugosc kontekstu 32,000 tokenow, co wystarcza, aby pomiescic zapytanie wraz z pokazna partia fragmentow kandydujacych w jednym wywolaniu. Maksymalne wyjscie to 28,800. Poniewaz jest to reranker, ksztalt odpowiedzi to uszeregowana kolejnosc dostarczonych dokumentow, a nie swobodna proza. Dla tego modelu nie wymieniono zadnych obslugiwanych parametrow, wiec wywolujacy nie powinni oczekiwac kontroli probkowania (temperature, top_p i podobnych), ktore maja zastosowanie do modeli generatywnych.
Praktyczne przypadki uzycia wynikaja bezposrednio z tej konstrukcji. Czesc wspolnym wzorcem jest dwuetapowy potok wyszukiwania: szybkie wyszukiwanie wektorowe lub slowa kluczowego zwraca szeroki zestaw kandydatow, a nastepnie rerank-3 porzadkuje je tak, aby najbardziej trafne wyniki znalazly sie na gorze. Poprawia to jakosc wynikow wyszukiwania, kontekstu generowania wspomaganego wyszukiwaniem, odpowiadania na pytania na podstawie zbioru dokumentow oraz funkcji rekomendacji lub dopasowywania, w ktorych liczy sie ranking trafnosci. Poniewaz dostawca opisuje zyski w ocenach dlugich dokumentow, model ten jest takze rozsadnym wyborem, gdy rankowane fragmenty sa dlugie, a nie krotkie.
Aby wywolac go przez api14, uzyj identyfikatora modelu "voyageai/rerank-3" na endpointcie zgodnym z OpenAI. Poniewaz api14 udostepnia API zgodne z OpenAI, kierujesz swoj istniejacy klient na bramę i przekazujesz ten identyfikator jako model. Poniewaz model nie wymienia zadnych obslugiwanych parametrow, powinienes wyslac zwykle zadanie z zapytaniem i dokumentami do uszeregowania, i polegac na wlasnym zachowaniu rankingu modelu, a nie na dostrajaniu ustawien dekodowania.
Jednym ograniczeniem wartym odnotowania jest zakres. rerank-3 tylko rerankuje tekst; nie generuje odpowiedzi ani podsumowan, wiec jesli potrzebujesz modelu, ktory tworzy tekst, polaczysz go z modelem generatywnym. Ponadto, jesli twoj potok nie ma osobnego etapu wyszukiwania i potrzebujesz tylko wstepnego wyszukiwania embeddingowego, dedykowany model embeddingowy moze byc prostszym punktem wyjscia, a rerank-3 dodany pozniej doprecyzuje kolejnosc.
Jak wywołać VoyageAI by MongoDB: rerank-3 API
- Utwórz klucz API w panelu.
- Zainstaluj oficjalne SDK openai dla swojego języka.
- Ustaw baseURL na https://api14.com/api/v1, a model na "voyageai/rerank-3".
import OpenAI from "openai";
const client = new OpenAI({
baseURL: "https://api14.com/api/v1",
apiKey: process.env.API14_API_KEY,
});
const result = await client.post("/rerank", { body: {
"model": "voyageai/rerank-3",
"query": "What is the capital of France?",
"documents": [
"Paris is the capital of France.",
"Berlin is in Germany."
],
"top_n": 1
} });
console.log(result.results);
Specyfikacja
- Długość kontekstu
- 32 000
- Maks. wyjście
- 28 800
- Wejście
- text
- Wyjście
- rerank
Żądania w api14 · ostatnie 7 dni
VoyageAI by MongoDB: rerank-3: najczęściej zadawane pytania
- Ile kosztuje API VoyageAI by MongoDB: rerank-3?
- Wywołania VoyageAI by MongoDB: rerank-3 są darmowe ($0 za token). Darmowe warianty mają ostrzejsze limity po stronie dostawcy, więc używaj ich do testów i małego ruchu.
- Jakie okno kontekstu ma VoyageAI by MongoDB: rerank-3?
- VoyageAI by MongoDB: rerank-3 przyjmuje do 32 000 tokenów na żądanie, prompt, historię i dokumenty łącznie. Generuje do 28 800 tokenów wyjściowych na odpowiedź.
- Co potrafi VoyageAI by MongoDB: rerank-3?
- VoyageAI by MongoDB: rerank-3 przyjmuje text i zwraca rerank.
- Jak wywołać VoyageAI by MongoDB: rerank-3 z mojego kodu?
- Skieruj dowolne SDK OpenAI na https://api14.com/api/v1 i ustaw model na "voyageai/rerank-3", bez innych zmian w kodzie. Gotowy przykład skopiujesz z panelu kodu na tej stronie.
- Jakie są alternatywy dla VoyageAI by MongoDB: rerank-3?
- Porównywalne modele z kategorii Rerank w podobnej cenie: NVIDIA: Nemotron 3.5 Rerank 8B (free), VoyageAI by MongoDB: rerank-3-lite, Qwen3 Reranker 8B. Wszystkie działają z tym samym kluczem API, więc zmiana to jeden ciąg znaków.
Społeczność VoyageAI by MongoDB: rerank-3
Nowy wątekTa społeczność nie ma jeszcze wątków. Załóż pierwszy wątek o VoyageAI by MongoDB: rerank-3.